Zábradlí

ALUMISTR nabízí hliníkové zábradlí pro balkóny a lodžie, které vychází z rámového systému AluPlus. Skládá se z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení rádi přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Naše zábradlí nabízí řadu technických řešení, které se dají vzájemně kombinovat a propojovat. Konstrukce moderního hliníkového zábradlí je kvalitní přípravou na dodatečné zasklení balkónu či lodžie pomocí rámových nebo bezrámových systémů.

Typy hliníkových zábradlí

Rám hliníkového zábradlí lze rozčlenit svislými hliníkovými příčkami dle technických parametrů a přání zákazníka. Výplň MAX Exterior nabízíme v různých dekorech a barvách. Jako výplň může být rovněž použito bezpečnostní sklo s různými typy fólií. Hliníkové zábradlí je možno pro lepší výhled vodorovně předělit skleněným průhledítkem. Systém nabízí několik způsobů kotvení a různé druhy provedení.

Lodžie

Hliníkové zábradlí na lodžie je umístěno mezi svislé boční stěny. Výběr technického řešení je široký a vychází z charakteru stavby a požadavků zákazníka. Naše systémy umožňují několik způsobů kotvení.

Balkóny

Balkónové zábradlí je nutné přizpůsobit danému typu balkónu a zohlednit statické zajištění stavby. Lze ho doplnit bočními stěnami, které prostor ochrání proti větru a zároveň poskytují větší soukromí.

Atypické tvary

Nabízíme širokou škálu řešení, tvarů, možností výplní aj. Hliníkové zábradlí v různých rozměrech a tvarech najdou využití zejména v případech nestandardních tvarů balkónů či venkovních teras.

Příčkové

Zábradlí se skládá z hliníkového rámu, do kterého jsou upevněny svislé hliníkové příčky. Na výběr je ze dvou typů příček, které lze kombinovat i s plošnou výplní.


 

Technický list – zábradlí