Ochrana proti holubům

Síťový systém je jediná 100% ochrana proti holubům

Síť je vyráběna z UV stabilního polyethylenu, polyamidu nebo nylonu a pro maximální diskrétnost v několika barevných odstínech tak, aby splývala s barvou pozadí. Sítě proti holubům se vyznačují extrémě dlouhou životností.

Ochranný systém se skládá ze samotné sítě a pružného rámu z nerezové oceli. Rám tvoří ocelové kotvy, které jsou upevněny do zdi po obvodu chráněné plochy pomocí pevných kotevních bodů a kterými je protaženo nerezové lanko o průměru 3 mm, napnuté pomocí napínacího šroubu.

K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod, se připne  síť. Systém je diskrétní a ze země téměř neviditelný. Pokud je třeba, může se použít barva sítě přesně podle podkladu (nejčastěji bílá, černá nebo kamenná). Síť proti holubům má oko 50 x 50 mm a 1 mm tenké vlákno, díky čemuž nedochází ke stínění chráněných prostor. 

Zbylá exponovaná místa (jenž např vystupují před síť – parapety, menší okénka, římsy,…) osazujeme hrotovými pásky. Funkce spočívá v pokrytí chráněnné plochy hroty, které mechanickým způsobem zabrání holubům k usednutí.

Hrotový systém je vyroben z plastového pásku vyrobeného z UV stabilního polykarbonátu a hroty o průměru 1,3 mm, ze švédské nerezové pružinové oceli.

Ochrannými sítěmi osazujeme obvykle a především námi dodané zábradlí ve společných prostorách bytových domů.